Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Представляємо вертикальний гідравлічний ліфт для човнового мотора від 60 до 120 к.с

Категорії

Ми з радістю представляємо вам новинку в асортименті Stronger - вертикальний гідравлічний ліфт для човнового мотора від 60 до 120 к.с. Цей потужний інструмент стане незамінним помічником для всіх власників водних суден.

Основні особливості продукту:

  1. Гідравлічна система високої якості: Ліфт оснащений більш потужною гідравлічною системою ніж попередня модель, що забеспечує стабільне та безпроблемне піднімання і опускання човнового мотора. Ви зможете легко керувати процесом за допомогою кнопок керування.

  2. Великий діапазон сумісних човнових моторов: Ліфт призначений для майже всіх човнових моторов потужністю від 60 до 120 к.с. Такий широкий діапазон робить його універсальним і підходить для різних типів лодок і катерів.

  3. Стійкість і надійність: Удосконалена конструкція гідравлічного ліфта HL 2000, забезпечує стійке утримання човнового мотора навіть на хвилях і при вітряної погоді. Ви можете мати повну впевненість у безпеці вашого обладнання.

  4. Простота використання: Гідравлічний ліфт легкий у використанні і монтажі. Інтуїтивно зрозумілі кнопки керування дозволяють вам з легкістю підняти і опустити човновий мотор, а компактна конструкція ліфта забезпечує ефективне використання простору на борту.

  5. Висока якість і довговічність: Stronger завжди ставить на перше місце якість своїх виробів, і вертикальний гідравлічний ліфт для човнового мотора від 60 до 120 к.с. HL 2000 не виняток. Він виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечують його тривалу і надійну роботу протягом багатьох років.

З Stronger ваш підвісний човновий мотор буде завжди належним чином захищений і готовий до використання на всі 100%. Оберіть гідравлічний ліфт HL-2000 для найкращого досвіду водного відпочинку!

Рекомендовані товари

Немає на складі

Швидке замовлення

Потужність човнового мотора, к.с.: від 60 до 120
Вага човнового мотора, кг.:  до 190
Висота підйому, мм: 120
Колір: чорний
Вага, кг.: 20,5

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*