Унікальна пропозиція для любителів риболовлі з човна!

Шановні клієнти!

Унікальна пропозиція для любителів риболовлі з човна!

Найближчим часом в продаж надійде унікальний продукт від компанії Stronger – прецизійний регулятор нахилу датчика ехолота.

Регулятор призначений для дистанційної зміни кута нахилу датчика сонара. Він дозволяє забезпечити строго горизонтальне положення датчика та максимально точний результат сканування водойми при будь-якому тангажу човна.


Коли ви пересідаєте з корми на ніс човна або, навпаки, переносите частину вантажу на корму, нахил судна (а разом з ним і закріпленого на кормі датчика ехолота) дещо змінюється. При цьому ехолот сканує водоймище не вертикально вниз, а під кутом. Дані виявляються значно перекрученими, і визначити точне положення риби з його допомогою неможливо. З регулятором Stronger вам досить натиснути на кнопку, щоб повернути датчик в горизонтальне положення. І все це дистанційно, не встаючи з місця і не підходячи до корми човна.

Регулятор випускається в двох варіантах:

• Базовому, з трьохпозиційної кнопкою пульта управління.

• Топовому, з управлінням за допомогою багатофункціональної панелі керування.На даний момент пристрій вже патентується в Україні, Росії та країнах Євросоюзу і надійде в продаж вже протягом найближчого місяця.

Замовте прецизійний регулятор трансдюсера і отримайте за допомогою ехолота максимально точну інформацію при будь-якому тангажу.

Stronger
2 коментарі
Категорії:
Новини
Поділитися
Відгуки
 • Сергей
  Сергей

  Приобрел регулятор 2 недели назад. Замечательная вещь. Помимо того, что регулятор поднимается полностью вверх и опускается вниз я увидел с помощью регулировки реальные закрытые дуги. И после этого на экране эхолота начали появляться точные картинки деревьев на дне и рельеф дня стал более четким. Рекомендую, реально полезная штука. Было бы не плохо помимо одного любимого положения сделать еще 2. Тогда можно было бы один раз все отстроить и потом из памяти вызывать нужную программу под определенную задачу. ИМХО.

  • stronger
   stronger

   Дякуємо за відгук. Врахуємо Ваше побажання і постараємося його здійснити.

Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Всі результати пошуку